V čem je naše kosmetika jiná?

Feelo, to je čerstvá kosmetika
Ručně vyráběná a s láskou

Ve Feelo vše vyrábíme, plníme a balíme ručně v malých šaržích.  Celá výroba podléhá přísným pravidlům a je pod dohledem KHS a ZÚ.  Ani sebemenší odchylky nejsou tolerovány

V provozovně, která se nachází v Tišnově, pracuje více méně Standa sám.  To znamená, že když nám přijde objednávka, je to on, kdo produkty vyrobí, zabalí do balíčku a odnese do Zásilkovny. 

Kosmetika, která je vám odeslána je tak nejčerstvější, co může být. 

 1. cervena

 

Feelo, to je přirozená vůně
Vnímání krásy skrze smysly

Žádné naše produkty neobsahují parfem.  Rozhodli jsme se nabízet i varianty krémů a másel, které jsou zcela bez přidané vůně.  Ty produkty, jež mají přidanou vůni obsahují pouze čistě přírodní esenciální oleje. 

Z každodenní rutiny péče o pokožku si tak můžete udělat dokonalý rituál radosti a potěšeníDíky našim tělovým máslům a krémům se můžete nechat obklopit rozmanitými vůněmi, texturami a barvami, které mohou přímo ovlivnit nejen vaši pokožku, ale také vaši náladu, emoce a rozpoložení.   

2. oranzova 

 

Feelo, to je upřímnost
100% příroda & 0% chemie

Běžná kosmetika se vyrábí ze surovin, které byly navrženy v laboratořích.  Jedná se o látky, které nejsou prospěšné vaší pokožce ani našemu životnímu prostředí. 

Když Feelo vznikalo, v první řadě jsme mysleli na naše zdraví a přírodu kolem nás.

Našim cílem je upřímnost vůči spotřebiteli. Transparentnost je pro nás tím nejdůležitějším a proto vždy uvádíme kompletní složení u všech našich produktů.  Pro výrobu používáme pouze suroviny, které vzešly z přírody.  

3. zluta

 

Feelo, to je čistá, panenská kosmetika
100% aktivní suroviny & 0% plnidla

Většina kosmetických produktů obsahuje až 80% vody, ve které jsou naředěny aktivní látky.  Zbývajících 20% tvoří zahušťovadla, emulgátory a konzervanty.  

Ve Feelo vědomě vybíráme suroviny, vitaminy a antioxidanty a držíme se dál od všeho, co by mohlo ohrozit čistotu naší kosmetiky.  

Priorita číslo jedna je pro nás zdraví a bezpečnost a to je důvod, proč ve Feelo najdete pouze ingredience, které prospívají vaší pokožce.  

4. zelena 

 

Feelo, to je vysoce koncentrovaná kosmetika
Když jde o krásu, méně je více

Věříme, že když jde o kosmetické produkty, mělo by se jich používat méně, měly by mít co nejjednodušší složení, ale přitom být funkční a opravdu přírodní

Základem Feelo produktů je menší množství přísad ve vyšších koncentracích.  Přísady jsou pečlivě vybírány a kombinovány, aby se vzájemně doplňovaly a nabídly nám tak to nejlepší - maximální koncentrace v malých dávkách finálního produktu. 

S každou další malou aplikací našeho krému získáte skvělé výsledky a efekty budou trvat déle a déle.  

 5. svetle modra

 

 

Feelo, to je živá kosmetika
Kvalita nejvyššího stupně

Používáme pouze čisté suroviny přírodního původu, které nebyly tepelně zpracovány nebo modifikovány, jsou zcela biologicky kompatibilní a které jsou velice podobné naší pokožce

Kosmetiku pro vás vyrábíme ze za studena lisovaných rostlinných olejů a másel a čistých esenciálních olejů

Lehké hliníkové krabičky a luxusní hnědé a bílé lékárenské sklo zajišťují dlouhou životnost naší kosmetiky. Zároveň se však soustředíme na to, aby kvalita byla především uvnitř našich obalových materiálů.  

6. boruvky 

 

 Feelo, to není testování na zvířatech
Krása bez bolesti

Již od prvního dne jsme věděli, že nikdy nebudeme testovat naše produkty na zvířatech.  Naše testy probíhají nejen in vitro (ve zkumavce) v laboratoři v Brně, ale i na dobrovolnících, se kterými tato laboratoř spolupracuje.  Jedná se o testy snášenlivosti.  

Právě usilujeme o certifikaci Leaping Bunny.  Certifikát značí, že naše firma ani naši dodavatelé netestují žadné suroviny nebo hotové produkty na zvířatech.  

 7. fialova

 

Feelo, pro ten pocit …

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení