#010 Objevte přírodní alternativy ke kyselině hyaluronové s FEELO naturals

V dnešní době je kyselina hyaluronová v kosmetice na vzestupu. Mnoho výrobců tvrdí, že jejich produkty dokáží dodat obličeji plnost a vrátit zpět čas. Pro ty z vás, kteří hledají přírodní alternativy k hydrataci, léčbě suché pokožky kolem očí a zlepšení elasticity kůže, máme něco pro vás.

Kyselina hyaluronová se často používá v krémech, lotions a sérech právě díky své schopnosti snižovat viditelnost drobných vrásek. Ale co když hledáte něco přirozeného?

MÁME ALTERNATIVU PRO KYSELINU HYALURONOVOU

U nás ve FEELO naturals máme odpověď – panenský opunciový olej. Tento vzácný olej, který přirozeně obsahuje více vitamínu E než jakýkoli jiný olej, je tvořen z 88 procent nenasycenými mastnými kyselinami, které udržují kolagen v pokožce zdravý. Co je na něm úžasné, je to, že má o 150 procent více vitamínu E než arganový olej. A přesto se na dotek nejeví mastný.

Opunciový olej obsahuje kyselinu linolovou, esenciální mastnou kyselinu, která pomáhá udržovat přirozenou bariéru pokožky a bránit ztrátu vlhkosti. Olej je tedy ideální volbou pro hydrataci pokožky a snižování vrásek. Můžete si být jisti, že používáte přírodní produkt, který je šetrný k vaší pleti. 

SROVNÁNÍ OPUNCIOVÉHO OLEJE A KYSELINY HYALURONOVÉ

 1. Hydratace:

  • Opunciový olej a kyselina hyaluronová oba přispívají k hydrataci pokožky.
  • Opunciový olej obsahuje kyselinu linolovou, esenciální mastnou kyselinu, která pomáhá udržovat přirozenou bariéru pokožky a bránit ztrátu vlhkosti.
  • Kyselina hyaluronová má schopnost přitahovat a udržovat vodu, poskytující intenzivní hydrataci pokožce. Dokáže vázat až 1 000krát svou hmotnost vody.
 2. Antioxidační vlastnosti:

  • Opunciový olej obsahuje antioxidanty, jako je vitamín E, které mohou chránit pokožku před poškozením volnými radikály a předčasným stárnutím.
  • I když kyselina hyaluronová sama o sobě není antioxidantem, může přispět ke zlepšení celkového zdraví pokožky a vzhledu a nepřímo přispět k mladistvějšímu vzhledu.
 3. Zdraví pokožky:

  • Opunciový olej a kyselina hyaluronová jsou oba používány v péči o pleť k podpoře celkového zdraví pokožky.
  • Profil bohatý na živiny opunciového oleje, včetně vitamínů a mastných kyselin, může pomoci vyživit a omladit pokožku.
  • Hydratační vlastnosti kyseliny hyaluronové přispívají k plnější a hladší textuře pokožky.

ALTERNATIVA JAKO ŠÍPKOVÝ KRÉM

Ale to není vše. FEELO naturals také nabízí další přírodní produkty, jako například olej z šípkové růže, který obsahuje vitamíny A, B, C, D a E, stejně jako mastné kyseliny. Tento zázračný olej regeneruje tkáně, zvlhčuje pokožku, bojuje proti volným radikálům a brání stárnutí pleti. Zlepšuje elasticitu a tón pokožky a dokonce pomáhá s jizvami, striemi, akné a dalšími kožními problémy. Najdete ho v Pleťovém krému se šípkem

S FEELO naturals si můžete být jistí, že péče o vaši pleť bude spočívat v přírodních a účinných produktech. Přidejte panenský opunciový olej a další přírodní krásy do své každodenní rutiny a uvidíte pozitivní změny na své pleti. Vaše krása je v rukou přírody.

KYSELINA HYALURONOVÁ V JÍDLE

Pokud preferujete přírodní způsoby péče o pleť, měli byste zvážit začlenění potravin bohatých na obsah kyseliny hyaluronové do své stravy. Například luštěniny, oves, sladké brambory a paprika jsou potraviny, které obsahují tuto důležitou složku. Konzumací těchto potravin můžete podpořit hydrataci pokožky zevnitř a přispět k udržení jejího zdraví a mladistvého vzhledu. Přírodní cesta k péči o pleť může být jedním z klíčů k tomu, jak si udržet krásnou a zdravou pokožku, a to bez potřeby umělých přísad.

100% česká přírodní kosmetika FEELO naturals - i vaše pokožka se chce cítit milovaně.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz