Dáváme si pauzu. Nějakou dobu nebude možné objednat žádné zboží. Děkujeme za pochopení. Ivka a Standa

Máma a dítě

Delikátní péče pro tu nejcitlivější pokožku díky 100% přírodní kosmetice českého původu FEELO naturals.

Dětská pokožka může být velmi citlivá a mít sklony k vysušování, suchým flíčkům a dalším nepříjemným problémům. Stejně jako pokožka těhotných žen, která musí snést hormonální výkyvy a jejímž prostřednictvím se látky z používané kosmetiky dostávají přímo k nenarozenému děťátku. Používejte proto v tomto křehkém období tu nejlepší kosmetiku ze 100% přírodních ingrediencí nejvyšší kvality FEELO naturals.

Už pro ty nejmenší děti připravujeme úžasně šlehaná bambucká másla, která se skvěle vstřebávají a pronikají hluboko do pokožky. Léčí drobné ranky, suché flíčky, spálenou kůži i hmyzí štípnutí. Šlehané bambucké máslo je zkrátka nepřekonatelný pomocník v péči o malá miminka i větší děti.

Aby bylo těhotenství příjemnější i pro namáhanou kůži nastávajících maminek, máme pro ně velmi oblíbené máslíčko na bříško! Obsahuje kombinaci bambuckého, kakaového másla a čistých přírodních olejů, díky nimž bude těhotenské bříško opečovávané a pokožka elastická a vyživená. Toto máslíčko velmi efektivně pomáhá v boji proti nevzhledným striím a navíc velmi decentně voní.

100% česká přírodní kosmetika FEELO naturals - i vaše pokožka se chce cítit milovaně.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz