Zralá pleť

Co je zralá pleť? Je to pleť, která vlivem změn v organismu začíná projevovat známky stárnutí. Věřte nebo ne, ale věk není určující faktor. Hlavními vlastnostmi zralé pleti jsou ztracená pružnost a elasticita. Pokožka se postupně stává křehčí a tenší.

Stav pleti, nikoli typ

Zralá pleť je stav pleti, nikoli typ. Každá žena začne pozoroval změny své pleti v jiném věku. K projevům zralé pleti dochází u každé ženy v jiném věku. Tělo produkuje méně elastinu a kolagenu, což způsobuje, že kůže vypadá tenká a uvolněná, což znamená, že se snáze tvoří linky a vrásky.

Dodejte živiny

Je-li vaše pokožka velmi suchá, zařaďte do péče o svoji pleť Pleťový krém se šípkem. Jeho základem je bio šípkový olej, máslo cupuacu a arganový olej. Krém pomůže pokožku hloubkově vyživit a hydratovat.

Víc do hloubky

V pozdějším věku je pak dobré zvolit něco "vytuněnějšího". Doporučujeme Luxusní pleťové máslo Cupuacu. Máslo cupuacu totiž, co se týče hydratace, nemá konkurenta.Neuvěříte, jak dobře bojuje se stárnutím buněk, zlepšuje pružnost a zjemňuje pokožku, tak, že vypadá mladistvě a svěže.  Přes den chraňte pleť krémem s vyšším ochranným faktorem, na noc si dopřejte pár kapek opunciového oleje a jednou za týden si dopřejte anti-age masku.

A co slunce?

Vystavení slunečním paprskům je největším viníkem stárnutí pleti. Sluneční ultrafialové (UV) světlo poškozuje elastin v kůži, což způsobuje, že kůže po natažení ochabne a ztratí svoji schopnost vrátit se zpět.

9 položek celkem

Cena

2991365
12991365
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz