Kdo stojí za kosmetikou FEELO

F E E L O je čistota, láska a respekt. Respekt jak s sobě samým, tak k přírodě kolem nás.  S touto myšlenkou také tvoříme všechny naše produkty.  

U zrodu kosmetické značky F E E L O jsme byli jen my dva - Ivana a Stanislav.  Ivča a Standa, chcete-li.  Na všechno jsme byli sami, ale o to víc si toho všeho teď vážíme.  

Začátky byly opravdu těžké.  Vlastně je to těžké pořád.  Navíc momentálně stavíme dům, zakládáme zahradu, máme malého synka a čekáme druhé miminko.  Ale neztrácíme naději, že jednou bude líp a že F E E L O přínese své ovoce.  Pracujeme na nových produktech, vylepšujeme stávající receptury a těšíme se z každého prodaného balíčku.  

STANDA
Standa pro vás vyrábí všechny naše produkty, balí balíčky a odnáší je do Zásilkovny.  On je ten, kdo vymýšlí receptury a hraje si s kombinacemi olejů a másel, aby byly perfektní, dokonalé a dávaly smysl.  Je na sebe opravdu přísný a nikdy by nedopustil, aby z  F E E L O odešel produkt, se kterým by nebyl spokojen. 

Naplňuje ho celoživotní hledáni harmonie a rovnováhy v životě.  Výdledkem jeho hledání jsou často tvrdé pády a nárazy.  Miluje obyčejný život se vším, co přináší a chce pochopit proč se věci dějí jak se dějí.  Něvěří na náhody.  

Na své cestě k alternativní medicíně přičichnul k masážím, bylinkám, práci s energií a aromaterapii a díky nabitým znalostem je schopen nabídnout to vše ve formě našich produktů.  I když má pocit, že je třeba vše stále zdokonalovat, tak za kvalitu našich produktů by dal ruku do ohně.   

Co se týká přírody, tak ji bere jako Matku živitelku a vše, co lze získat nějakým šetrným způbem z její nepřeberné nabídky, tak chce vyzkoušet a ochutnat.  Proto nabízíme produkty tohoto druhu i ostatním, podobně smýšlejícím.  

Standa má rád veliký luxus, ale zárověň se nebojí užít si opravdovou tvrdou práci.  O to více si pak dovede vážit čistého, útulného obydlí a tepla u krbu.  

Když se nevěnuje firmě, tak se snaží trávit čas v přírodě, ať už na kole, či pěšky.  Momentálně podřizuje všechny svoje koníčky malému Kryštůfkovi, a když si někdy posteskne, že už to není jako dřív, tak by tyhle chvíle za nic nevyměnil. 

IVČA
Ivča se stará o chod firmy, má na starost e-shop, fakturaci a komunikaci se zákazníky.  Ivča má taky na starost design etiket, objednávky surovin a skleniček a přípravu fakturace pro naši účetní.  To ona přináší do firmy nové nápady a inspiruje Standu k vytváření nových produktů.  Pořád má hlavu plnou nápadů, jen chybí čas je realizovat.  Momentálně je na rodičovské dovolené s Kryštůfkem.  A to je práce sama o sobě.  Nic se nedá stihnout.  

Ve svém volném čase, by se ráda věnovala četbě knih, běhání, jízdě na kole a cestování po naší krásné zemi.  Kryštůfek však moc nedovolí, takže tráví dny na zahradě, na dětském hřišti a hraním si s kostkami a vláčkem.  Kryštůfek je jí ale velikou inspirací.  Ta verva, se kterou se pouští do každé činnosti, je neuvěřitelná.  Vše dělá na plno a důkladně.  Má se od něj mnoho co naučit.  

Velkou část svého dosplěhého života žila ve Velké Británii, což ji hodně poznamenalo.  Lidé tam jsou velmi rozdílní a ona měla tu čest navázat tam skvělá přátelství, které trvají dodnes.  Jednou by se tam ráda vrátila i s rodinou a všem ukázala místa, které objevila a která si zamilovala.  Ono 11 let člověka poznamená.  

Když se Kryštůfkovi věnuje Standa, nebo spí, tak se věnuje sociálním sítím, úpravě grafických materiálů F E E L O a zahradě.  Moc ráda peče, vaří a zavařuje.  Hlavně plody z vlastní úrody.  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz