Kdo stojí za kosmetikou FEELO

F E E L O je čistota, láska a respekt. Respekt jak s sobě samým, tak k přírodě kolem nás.  S touto myšlenkou také tvoříme všechny naše produkty.  

U zrodu kosmetické značky F E E L O jsme byli jen my dva - Ivana a Stanislav.  Ivča a Standa, chcete-li.  Na všechno jsme byli sami, ale o to víc si toho všeho teď vážíme.  

Začátky byly opravdu těžké.  Vlastně je to těžké pořád.  Navíc momentálně stavíme dům, zakládáme zahradu, máme malého synka a čekáme druhé miminko.  Ale neztrácíme naději, že jednou bude líp a že F E E L O přínese své ovoce.  Pracujeme na nových produktech, vylepšujeme stávající receptury a těšíme se z každého prodaného balíčku.  

STANDA
Standa pro vás vyrábí všechny naše produkty, balí balíčky a odnáší je do Zásilkovny.  On je ten, kdo vymýšlí receptury a hraje si s kombinacemi olejů a másel, aby byly perfektní, dokonalé a dávaly smysl.  Je na sebe opravdu přísný a nikdy by nedopustil, aby z  F E E L O odešel produkt, se kterým by nebyl spokojen. 

Naplňuje ho celoživotní hledáni harmonie a rovnováhy v životě.  Výdledkem jeho hledání jsou často tvrdé pády a nárazy.  Miluje obyčejný život se vším, co přináší a chce pochopit proč se věci dějí jak se dějí.  Něvěří na náhody.  

Na své cestě k alternativní medicíně přičichnul k masážím, bylinkám, práci s energií a aromaterapii a díky nabitým znalostem je schopen nabídnout to vše ve formě našich produktů.  I když má pocit, že je třeba vše stále zdokonalovat, tak za kvalitu našich produktů by dal ruku do ohně.   

Co se týká přírody, tak ji bere jako Matku živitelku a vše, co lze získat nějakým šetrným způbem z její nepřeberné nabídky, tak chce vyzkoušet a ochutnat.  Proto nabízíme produkty tohoto druhu i ostatním, podobně smýšlejícím.  

Standa má rád veliký luxus, ale zárověň se nebojí užít si opravdovou tvrdou práci.  O to více si pak dovede vážit čistého, útulného obydlí a tepla u krbu.  

Když se nevěnuje firmě, tak se snaží trávit čas v přírodě, ať už na kole, či pěšky.  Momentálně podřizuje všechny svoje koníčky malému Kryštůfkovi, a když si někdy posteskne, že už to není jako dřív, tak by tyhle chvíle za nic nevyměnil. 

IVČA
Ivča se stará o chod firmy, má na starost e-shop, fakturaci a komunikaci se zákazníky.  Ivča má taky na starost design etiket, objednávky surovin a skleniček a přípravu fakturace pro naši účetní.  To ona přináší do firmy nové nápady a inspiruje Standu k vytváření nových produktů.  Pořád má hlavu plnou nápadů, jen chybí čas je realizovat.  Momentálně je na rodičovské dovolené s Kryštůfkem.  A to je práce sama o sobě.  Nic se nedá stihnout.  

Ve svém volném čase, by se ráda věnovala četbě knih, běhání, jízdě na kole a cestování po naší krásné zemi.  Kryštůfek však moc nedovolí, takže tráví dny na zahradě, na dětském hřišti a hraním si s kostkami a vláčkem.  Kryštůfek je jí ale velikou inspirací.  Ta verva, se kterou se pouští do každé činnosti, je neuvěřitelná.  Vše dělá na plno a důkladně.  Má se od něj mnoho co naučit.  

Velkou část svého dosplěhého života žila ve Velké Británii, což ji hodně poznamenalo.  Lidé tam jsou velmi rozdílní a ona měla tu čest navázat tam skvělá přátelství, které trvají dodnes.  Jednou by se tam ráda vrátila i s rodinou a všem ukázala místa, které objevila a která si zamilovala.  Ono 11 let člověka poznamená.  

Když se Kryštůfkovi věnuje Standa, nebo spí, tak se věnuje sociálním sítím, úpravě grafických materiálů F E E L O a zahradě.  Moc ráda peče, vaří a zavařuje.  Hlavně plody z vlastní úrody.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení